+420 731 178 338
iveta.gufrovicova@tesogu.cz

+420 722 940 737
peter.gufrovic@tesogu.cz

Minimální přimazávání, upínače pro přívod chladicí kapaliny nebo olejové mlhy, stlačeného vzduchu nebo olejové mlhy, chladicí kapaliny nebo olejové mlhy-do 50 bar

Minimální přimazávání

VM1.N

Přístroj je určený k přesnému míchání stlačeného vzduchu a oleje. Lze jej použít k vnitřnímu i vnějšímu chlazení nástrojů. Přístroj je vybaven tlakovým zásobníkem oleje a velmi přesnou regulací tlaku i regulací množství vzduchu i oleje. Hlavní aplikací použití je technologie dělového vrtání. Přístroj dokáže pokrýt dělové vrtání v plném rozsahu od 0,9mm-50mm vrtaného průměru. Přístroj lze, za použití vhodného příslušenství, použít jako zdroj velkého množství koaxiálních trysek, které sloužící k vnějšímu mazání nástrojů.

VM2.N

Přístroj je určený k přesnému míchání stlačeného vzduchu a oleje. Lze jej použít k vnitřnímu i vnějšímu chlazení nástrojů. Dávkování maziva zajišťuje pulsní maznice, s přesně nastavitelným množstvím maziva. Přístroj je vybaven logickým ventilem, který umožňuje různé způsoby zapojení a nastavení funkce. Přístroj je schopen pracovat v pulsech kratších, než 0,5sek. Logický ventil navíc umožňuje aktivní spojení přístroje se snímačem, např. polohy vřetene. Např. při operacích vrtání a závitování, lze přístroj nastavit tak, že po obdržení signálu ze snímače polohy vřetene, dojde nejdříve k ofouknutí třísek z nástroje a teprve poté k nadávkování potřebného množství maziva na nástroj. Toto řešení výrazně šetří množství spotřebovaného maziva a výrazně omezuje množství maziva rozprášeného v okolí stroje. Přístroj je v základu vybaven koaxiální tryskou umožňující přesné směrování maziva. Koaxiální konstrukce trysky a proudění vzduchu maximálně omezuje rozprach maziva v okolí aplikace.

VM3.N

Přístroj je určený k přesnému míchání stlačeného vzduchu a oleje a je určený k vnějšímu chlazení nástrojů. Přístroj je vybaven ejektorovou jednotkou, která zaručuje přesné dávkování maziva a díky absenci pohyblivých dílů teoreticky neomezenou životnost přístroje. Přístroj je v základu vybaven koaxiální tryskou umožňující přesné směrování maziva. Koaxiální konstrukce trysky a proudění vzduchu maximálně omezuje rozprach maziva v okolí aplikace. Přístroj je schopen pracovat ve spojení se snímačem např. polohy vřetene v pulsech větších, než 0,5sek.

Upínače pro přívod chladicí kapaliny nebo olejové mlhy

nabízené upínače se dělí dle aplikace použití:

1.) upínače určené pro vrtání pro přívod chladicí kapaliny nebo olejové mlhy
2.) upínače určené pro frézování pro přívod chladicí kapaliny nebo olejové mlhy

Upínače pro přívod stlačeného vzduchu nebo olejové mlhy

nabízené upínače se dělí dle aplikace použití:

1.) upínače určené pro vrtání pro přívod vzduchu nebo olejové mlhy
2.) upínače určené pro frézování pro přívod vzduchu nebo olejové mlhy

Upínače pro přívod chladicí kapaliny nebo olejové mlhy –
do 50 bar

Upínače jsou určeny pro přívod kapaliny o tlaku do 50-ti bar, do středu nástrojů. Podmínkou pro použití upínačů, je médium filtrované na 0,005mm! Upínače jsou vybaveny přetokem pro odtok nadbytečného množství média. Životnost upínačů, díky použití přetokového systému, těsněného speciálními vitonovými gufery a uložení na kvalitních valivých ložiscích, v praxi několikanásobně přesahuje životnost vysokotlakých upínačů většiny renomovaných výrobců.

Obsah před patičkou – CZ

HLEDÁTE DALŠÍ INFORMACE NEBO POTŘEBUJETE PORADIT?

 

Ke stažení Kontakt