+420 731 178 338
iveta.gufrovicova@tesogu.cz

+420 722 940 737
peter.gufrovic@tesogu.cz

Závitníky, kalibry, přehled závitů

Závitníky (TK / HM; HSS-; HSS-E; HSS-Co; HSS-PM)

ruční závitníky, konvenční závitníky, strojní závitníky do průchozích otvorů, strojní závitníky do slepých otvorů, synchronní závitníky, tvářecí závitníky, závitové frézy

Kalibry

Mezní závitový kalibr – trn je určen ke kontrole vnitřních závitů.

Dobrý závitový trn – slouží pro kontrolu jak středního průměru závitu, tak i dodržení dolního mezního rozměru velkého průměru.

Zmetkový závitový trn – kontroluje, zda skutečný střední průměr závitu nepřesahuje stanovený největší rozměr. Do kontrolovaného závitu jej lze lehce zašroubovat maximálně na dvě otáčky!

Mezní závitový kalibr – kroužek se používá pro kontrolu vnějších závitů.

Dobrý závitový kroužek – je určen pro kontrolu středního průměru závitu. Musí se dát lehce rukou našroubovat v celé délce závitu.

Zmetkový závitový kroužek – zjišťuje, zda skutečný rozměr středního průměru závitu není menší, než jeho nejmenší předepsaný rozměr závitu. Je možné ho lehce zašroubovat na maximálně dvě otáčky!

Ostření a povlakování monolitních nástrojů

Našim zákazníkům nabízíme možnost ostření a povlakování nástrojů. Ostření je prováděno na nejmodernějších strojích. Typ povlaku je pak volen, dle kontrétního použití nástroje pro daný materiál. Na výběr je několik typů povlaků, např.

TiN , TiCN, TiCC, Alcrona, AlTiN, AlTiN HARD, AlTiSiN, CrN, MDT, MDT+, popř. nízkoteplotní cykly pod 200°C.

Obsah před patičkou – CZ

HLEDÁTE DALŠÍ INFORMACE NEBO POTŘEBUJETE PORADIT?

 

Ke stažení Kontakt