+420 731 178 338
iveta.gufrovicova@tesogu.cz

+420 722 940 737
peter.gufrovic@tesogu.cz

Vysavače, vysokotlaké čističe, zametací stroje, příslušenství

Vysavače na mokré a suché vysávání kovových špon / kapalina –
voda popř. olej s pevnými látkami (kovovými šponami)

Kvalitní průmyslové vysavače s dlouhou životností, pro vysávání třísek a tekutin. S vysoce výkonnou turbínou s klidným chodem. ⌀ sání 50 mm. Kolečka odolná proti oleji, s brzdami a těsněnými odolnými proti oleji. Kovové třísky se díky koši na třísky, který je součástí dodávky, oddělují od tekutin. Díky tomu je možné opětovné použití chladicích mazacích prostředků i lepší recyklace kovových třísek.

– kompaktní konstrukce a robustní materiál pro nejlepší jízdní vlastnosti
– maximální flexibilita použití a dlouhá životnost se síťovým kabelem odolným proti oleji
– vysávání probíhá prostřednictvím o 360° otočné hadicové přípojky na sací hlavě

Jednofázové průmyslové vysavače Nilfisk se používají především při nárazovém čištění výrobních prostorů nebo při čištění ve výškách. Jsou kompaktní, flexibilní a snadno se s nimi manipuluje. Můžete si vybrat modely pro znovuzískávání suchých materiálů nebo modely pro mokro-suché použití.

Třífázové průmyslové vysavače Nilfisk jsou navrženy pro kontinuální použití. Jsou ideální pro integraci do výrobních zařízení, pro použití ve stacionárních instalacích a obecně pro použití při velkém zatížení. Třífázové průmyslové vysavače mohou být vybaveny turbínami s bočním kanálem, jež poskytují vyšší podtlakovou kapacitu a nižší průtok vzduchu, nebo mohou mít turbíny s vyšším průtokem vzduchu a nízkým podtlakem. Můžete si vybrat modely pro znovuzískávání suchých materiálů nebo modely pro mokro-suché.

Vysokotlaké čističe

Zametací stroje

Zametací stroje s chodicí obsluhou

Ručně vedené zametací stroje jsou navrženy tak, aby se velmi dobře ovládaly. Snadno se obsluhují a jsou vysoce účinné. Díky kompaktnímu designu se ručně vedené zametací stroje snadno používají v nejrůznějších aplikacích a zanechají vám po sobě čisté prostředí uvnitř i venku.

Zametací stroje se sedící obsluhou

Sedadlové zametací stroje jsou kompaktní, snadno ovladatelná a spolehlivá zařízení. Jsou navrženy s ohledem na jednoduchost a spolehlivost a zaručují vysokou úroveň produktivity. V nabídce jsou sedadlové zametací stroje pro středně velké aplikace, jako jsou obchodní domy, až po větší náročné provozy.

Příslušenství

hadice, trubky, sací motory, koncovky, podlahové násady kombi, podlahové turbo násady, podlahové násady na vodu, podlahové násady na prach, štěrbinové násady, kartáčky, vliesové náhradní šáčky, filtry

Příslušenství k vysavačům pasuje dle zvolených průměrů k vysavačům většiny výrobců: Nilfisk, Kärcher, Ghibli, Vorwerk, Taski, Sprintus, Sebo, Ruwac, Soteco, Numatic, Hako, Nilco, Makita, Kränzle, Hoover a další.

Obsah před patičkou – CZ

HLEDÁTE DALŠÍ INFORMACE NEBO POTŘEBUJETE PORADIT?

 

Ke stažení Kontakt