+420 731 178 338
iveta.gufrovicova@tesogu.cz

+420 722 940 737
peter.gufrovic@tesogu.cz

Měřicí technika a kalibrační servis

Měřidla

Dutinoměry, drsnoměry, endoskopy, hloubkoměry, hranoly, koncové měrky, kružidla, lasery, lupy, měřicí destičky, měřicí kolíky, měřicí přístroje otvorů, měřicí stativy, mikrometry, mikroskopy,
multimetry, otáčkoměry, posuvná měřítka, projektory, přístroje pro kontrolu obvodové házivosti, přístroje na měření tvrdosti, rýsovací jehly, sady měřidel, siloměry, snímače, stopky, svinovací pásma, teploměry, tvrdoměry, úhelníky, úhloměry, úchylkoměry, univerzální měřicí přístroje, váhy, vnitřní mikrometry, vodováhy klasické, vodováhy s magnetem, výškoměry, závitové měrky

Kalibrační servis

Největší kalibrační laboratoř v Německu je Vám k dispozici se svými rozsáhlými a kompetentními službami. Bez ohledu na to, zda se jedná o software pro správu a kalibraci zkušebních zařízení, speciální služby, opravy a úpravy, kalibrace v laboratoři nebo přímo na místě u Vás. Šetříte tak čas a Vaše náklady. Kalibrace je prováděna v akreditovaných laboratořích.

Nabízené kalibrace nových artiklů jsou prováděny podle platných norem/směrnic, jako tovární kalibrace (např. VDI / VDE / DGQ 2618 a násl.)

Kalibraci DAkkS požadujte tehdy, pokud máte obzvláště vysoké nároky na nízkou nejistotu měření nebo zpětné sledování. Jedná se pak zejména o případ, kdy chcete objednaný měřicí nástroj s kalibrací použít ke kalibraci jiných měřicích nástrojů (etalon).

Výhody:

-nejvyšší spolehlivost
-mezinárodní platnost
-státní dohled

Obsah před patičkou – CZ

HLEDÁTE DALŠÍ INFORMACE NEBO POTŘEBUJETE PORADIT?

 

Ke stažení Kontakt